Dílenské pracovní stoly a židle

Stabilní a robustní profesionální dílenské stoly, které se uplatní zejména ve výrobních prostorách, autoservisech, opravnách, zkušebnách a laboratořích, jakož i ve školách a výcvikových center. Montované dílenské stoly doporučujeme i jako vysoce kvalitní pracovní stůl do dílny.

Profesionální montované dílenské pracovní stoly mají široký sortiment komponent, které Vám umožní nakonfigurovat si dílenský ponk přesně dle Vašich požadavků. Volit můžete šíři desky, pevnou nebo výškově přestavitelnou nohu, spojovací trnož, perfopanel pro držáky nářadí nebo skříňový nástavec, z široké nabídky podvěsných, pojízdných nebo základních kontejnerů. Pracovní stůl se dodává demontovaný na jednotlivé komponenty.

Montované pracovní ponky se vyznačují vysokou tuhostí a kvalitním dílenským zpracováním.

Dílenské stoly nabízíme v mnoha variantách, součástí sortimentu jsou nejrůznější komponenty pracovních stolů a další doplňkové příslušenství. Dodáváme jak dílenské pracovní stoly určené pro pracoviště s vyšším stupněm zátěže (strojírenské, tovární provozy), tak pracovní stoly vhodné pro elektro-montážní pracoviště, kde nároky kladené na dílenský nábytek nejsou tak vysoké.

Komponenty dílenských pracovních stolů jsou navrženy jako vzájemně kombinovatelné stavebnicové prvky. Díky tomu je možno sestavit nepřeberné množství variant pracovišť, které splní i ty nejnáročnější funkční, ergonomické a estetické nároky. Součástí naší nabídky jsou také kontejnery k dílenským pracovním stolům nebo například energokanály, umožňující instalaci nejrůznějších kompotent na DIN lištu, telekomunikačních komponent nebo komponent PC.

Pracovní židle

Pracovní židle slouží širokému spektru použití. Nesporné využití je především ve výrobních halách, dílnách, laboratořích a všude tam, kde je kladen důraz na sedací nábytek, který splňuje příslušné normy v daném provozu. Dílenské židle se dodávají zpravidla v provedení polyuratanový sedák a opěrák. Oblíbené jsou i polosedy.

 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop