Aktuální zprávy

Regálový systém Multibox   [07.12.2018]

Regálový systém Multibox je výborný pomocník plastových přepravek, který vám pomůže zajistit přehlednou organizaci drobného zboží umístěného v kovových regálech.


Celá zpráva»
 

Dílenské pracovní stoly a nábytek   [30.11.2018]

Uvažujete o vybavení Vaší dílny, servisu, skladu či provozu dílenskými pracovními stoly? Nabízíme Vám jednu z nejširších nabídek dílenských pracovních stolů na trhu. Jsme schopni navrhnout vybavení pracovišť  v podstatě na míru. Ať už jde o regálové systémy, regály nebo jiný dílenský nábytek, jsme pro Vás ti praví.


Celá zpráva»
 

Dílenský nábytek   [16.11.2018]

Dílenský nábytek je velmi oblíbený ve výrobních prostorách, montážních a balicích dílnách, servisech a všude tam, kde je zapotřebí odolný a stabilní nábytek. Dílenský nábytek je obecně konstruován tak, aby zajišťoval ochranu jako produktům a nástrojům, tak i vysokou míru bezpečí pro osoby, které se každý den v prostorách dílny nacházejí.


Celá zpráva»
 
 

Zkosené plastové boxy – kvalitní řešení pro přehledné skladování   [26.10.2018]

Plastové boxy si je možné pořídit v mnoha rozličných variantách. Praktické jsou kupříkladu zkosené plastové boxy, které patří mezi vynikající řešení pro skladování nejrůznějších materiálů, a to bezpečně a naprosto přehledně!


Celá zpráva»
 

Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť   [12.10.2018]

Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?


Celá zpráva»
 

Variabilní trubkový regálový systém – ideální řešení pro sklady   [21.09.2018]

Trubkové regálové systémy představují vynikající možnost, jak ve skladových prostorách snadno a rychle vybudovat regály. Zde se nicméně pole jejich působnosti nevyčerpává, neboť je lze použít i pro sestavování dalších konstrukcí


Celá zpráva»
 

Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů   [14.09.2018]

Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?


Celá zpráva»
 

Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech   [24.08.2018]

Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stylu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.


Celá zpráva»
 

Regálové systémy v mnoha variantách   [11.08.2018]

Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop