Aktuální zprávy

Dílenské stoly jako základní vybavení mnoha pracovišť   [12.10.2018]

Jsou vaší profesionální či hobby činností řemeslné a další práce? Pokud ano, bez kvalitního dílenského stolu se v dnešní době v žádném případě neobejdete. Jak ale vybrat tu nejvhodnější variantu?


Celá zpráva»
 

Variabilní trubkový regálový systém – ideální řešení pro sklady   [21.09.2018]

Trubkové regálové systémy představují vynikající možnost, jak ve skladových prostorách snadno a rychle vybudovat regály. Zde se nicméně pole jejich působnosti nevyčerpává, neboť je lze použít i pro sestavování dalších konstrukcí


Celá zpráva»
 

Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů   [14.09.2018]

Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětvích pro skladování či přepravu drobnějších materiálů. Na co se ovšem zaměřit při jejich nákupu?


Celá zpráva»
 

Kvalitní dílenské pracovní stoly – využitelné v dílnách i různých provozech   [24.08.2018]

Žádná dílna ani řada průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního pracovního stylu. Tento názor je nepochybně sdílen každým profesionálním pracovníkem i domácím kutilem.


Celá zpráva»
 

Regálové systémy v mnoha variantách   [11.08.2018]

Regálové systémy jsou určeny pro uskladnění nejrůznějších výrobků od zboží (včetně krabicového), přes nářadí a spojovací materiály až po dokumenty. Jsou přitom garancí dokonalé přehlednosti i optimálního využití místa.


Celá zpráva»
 

Policové regály na míru   [29.06.2018]

Policové regály jsou nejrozšířenějším druhem regálových systémů. Svojí variabilitou jsou vhodné pro vybavení různých provozů. Výborně se hodí do archivů pro skladování dokumentů a šanonů, ale stejně dobře poslouží i při ukládání nepaletovaného zboží větších kusů a s využitím přepravek i drobného materiálu.


Celá zpráva»
 

S dodávkou regálů spoléhejte na REGAZ   [10.06.2018]

Všechny regály a regálové systémy policové regály, paletové regály (standardní paletové regály, atypické paletové regály na všechny druhy palet) , konzolový ( stromečkový ) regál , mobilní regály , vjezdové regály , levné hobby regálky ale i speciální skladové a galerijní regály v nabídce REGAZ.eu jsou kovové regály variantně z naší výroby nebo z nabídky největších výrobců regálů v EU.


Celá zpráva»
 

Stojany s plastovými boxy   [01.06.2018]

Abyste měli vždy dobrý přehled o drobném uskladněném materiálu, měli byste si do své dílny, skladu či prodejny pořídit kvalitní stojany s plastovými boxy. V nabídce společnosti Regaz si můžete pořídit nejrůznější typy těchto stojanů, které vám usnadní hledání potřebného materiálu.


Celá zpráva»
 

Správným regálem k dokonalému pořádku   [20.04.2018]

Znáte to všichni – v dílně či garáži nemáte dostatek prostoru na svou práci, protože se vám v každém rohu povaluje materiál a nářadí bez ladu a skladu, který vám překáží a zdržuje vás od efektivní práce.


Celá zpráva»
 

Plošinové vozíky – snadná manipulace se zbožím a materiály   [07.04.2018]

Uplatnění plošinových vozíků je takřka univerzální. Lze je používat jak v dílnách či skladech, tak v průmyslových areálech, výrobních halách, archivech anebo obchodech. Jaké varianty jsou aktuálně k dispozici?


Celá zpráva»
 
 


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop