Přepravky KLT

FAMI je jediná italská společnost, která vyrábí přepravky schválené Evropskou komisí "Odette", které mají nasledující vlastnosti: 8 různých automatických systémů pro manipulaci, pevné ergonomické ručky a dobrý poměr mezi vnější a užitkovou kapacitou. Mají vyztužené a strukturované dno pro snadné klouzání po všech typech válečkových dopravníků.  Přepravky mohou být paletované a stohované s různými velikostmi zásobníků a jsou vybavené dvěma držáky etiket pro čárový kód A5.
Přepravky KLT a R-KLT mají vynikající odolnost vůči olejům, různé možnosti pro automatickou manipulaci, vynikající úroveň pasivní bezpečnosti a odolnosti a silné ergonomické rukojeti.
Naše KLT přepravky mají hladké dno pro bezhlučný pohyb na dopravnících a od rozměru 400x300 mm děrované dno pro odvod vody z čistících procesů nebo z jednotlivých výrobních kroků během automatizované manipulace.
Přepravky R-KLT mají zesílené plochy na čelní a podélné straně, které pomáhají ve zvedací technice. Ergonomické rukojeti se postarají o komfortní a bezpečný pracovní proces při ruční manipulaci. Tato přepravka je vybavena zesíleným strukturovaným dnem.
Pro ideální transport i skladování Vám nabízíme celé paletové balení přepravek včetně palety i víka dle evropských standardů.
 
 

Aktuální zprávy

Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů

Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětv...

 
Regálové konstrukce pro přepravky

Přepravky jsou důležitou součástí každé prodejny, dílny, ale i domácnosti. V nich se přenáší zboží a materiály, ...

 
 
 
 

Hlavní nabídka

Porovnání (0)
Odběr aktualit
Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.
 
Návrháře regálů

FAMI

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním
distributorem výrobků FAMI.

                

promo

zive_firmy_2016

Internetový obchod REGAZ nabízí Euro přepravky z kvalitního plastu a lisovaného ocelového plechu. Přepravky a plastové boxy v naší nabídce odpovídají evropským standardům a jsou vhodné k přepravě a skladování mnoha druhů zboží.

Na přepravky, boxy a další zboží nabízíme při koupi většího množství zboží dopravu zdarma. Využijte této možnosti.


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop