Přepravky, bedny, boxy

Pro přehledné skladování malých dílů a drobnějšího materiálu Vám nabízíme plastové boxy, kovové přepravky, kovové boxy-bedny, plastové přepravky,  plastové bedny, ukládací boxy, skládací boxy, kónické boxy, zásobníky nebo krabičky. Všechny typy jsou stohovatelné a lze je rozlišovat pomocí barev, takže můžete mít ve skladu dokonalý přehled. Součástí našeho sortimentu jsou zkosené přepravky, podlouhlé, klasické rovné universální, kónické i skládací a ukládací přepravky nebo euro boxy. K přepravkám dodáváme bohaté příslušenství jako jsou dělící příčky, přihrádky, víka, pojistky, madla atd.

Pro ideální transport i skladování Vám nabízíme celé paletové balení přepravek včetně palety i víka dle evropských standardů.

Pokud máte zájem o potravinářské bedny (přepravky na ovoce a zeleninu, přepravky na maso či pekařské přepravky), poptávejte nebo kontaktujte nás prosím na e-mail regaz@regaz.cz.

 

Pro přehledné skladování malých dílů a drobnějšího materiálu Vám nabízíme plastové boxy, kovové boxy-bedny, plastové přepravky, plastové bedny, zásobníky nebo krabičky. U plastových boxů Vám nabízíme na výběr až z 5 základních barev pro lepší rozlišení skladovaného materiálu. Všechny přepravky můžeme potisknout metodou horkého nažehlovacího potisku logem enbo si je můžete opatřit sponou či rámečkem pro uchycení štítků.

 

Nabízíme širokou škálu plastových i kovových přepravek pro snadnou organizaci Vašeho skladu. Naše euro přepravky odpovídají standardním rozměrům a jsou vhodné pro všechna pracovní prostředí od logistických skladů a prodejen až po dílny a  laboratoře. Díky pevné konstrukci jsou všechny boxy stohovatelné a  mají vysokou nosnost.

Mezi nejoblíbenější produkty v této kategorii patří:

 • Zkosené boxy a plastové ukládací zásobníky

  Zkosené bedny i regálové boxy umožňují velmi přehledné skladování materiálu, protože i když jsou naskládané na sobě, lze stále manipulovat s jejich obsahem. Tyto vyklápěcí zásobníky nabízíme jak v plastovém, tak kovovém provedení a v mnoha barvách. V naší nabídce najdete také velké množství příslušenství od dělících příček různých rozměrů až po kryty a víka z různých materiálů.
 • Euro-přepravky

  Euro přepravky jsou svými rozměry velmi praktické, protože jde o standardizované rozměry, kterými se řídí spoustu výrobců nejen pro logistický průmysl. S euro přepravkami si tak můžete být jisti, že přesně padnou do konstrukce regálů, lze je efektivně uspořádat na EURO paletách atd. V naší nabídce naleznete euro přepravky mnoha rozměrů včetně příslušenstvíregálů, do kterých je můžete efektivně ukládat.
 • Přepravní ukládací bedny

  Plastové i kovové skládací bedny jsou vhodné pro přepravu těžšího, nebo objemného zboží. Plastové bedny jsou vyrobeny z materiálu, který je nejen pevný, odolný a recyklovatelný, ale je také bezpečný k přepravě balených potravin. Kovové bednyregálové jsou vyrobeny z lisovaného ocelového plechu, jsou tedy velmi pevné a mají stohovací nosnost až 600kg. Nabízíme jak klasické perforované bedny, tak bedny s plným dnem a stěnami. Pokud tedy potřebujete skladovat nebo přepravovat větší množství materiálů, nelze než doporučit právě tyto euro bedny.
 • Skládací přepravky

  Skládací přepravky jsou praktickým řešením při přepravě i skladování. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, lze je proto stohovat na sebe a mají vysokou nosnost. Když je zrovna nepoužíváte, lze je efektivně složit a ušetřit tak místo. Pokud Vám při skladování a přepravě záleží na co nejmenších rozměrech, jsou tyto bedny pro Vaše potřeby ideální.
 • Přepravky KLT

  V naší nabídce najdete také KLT přepravky od společnosti Fami, které jsou schválené Evropskou komisí. Tyto KLT bedny jsou velmi často používané v automobilovém průmyslu a odpovídají standardizovaným rozměrům. Vynikají zejména skvělým poměrem vnější a užitkové kapacity, použitím pevného materiálu a pevnými ergonomickými ručkami. Mají zesílené dno a jsou vhodné také pro dopravu na válečkových dopravnících. I k tomuto zboží nabízíme příslušenství v podobě vík a krytů.
 • Regálové multiboxy

  Multiboxy tvoří unikátní systém přepravek. Jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a jejich konstrukce se vyznačuje vysokou pevností a životností. Slouží k přehledné organizaci jakéhokoli drobného zboží. K Multiboxům nabízíme také uchopovací madla, která usnadňují manipulaci a ocelové rámy, do kterých je lze zabudovat. Tento regálový systém je velmi přehledný a vhodný nejen do dílen a výrobních hal.
 

Aktuální zprávy

Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů

Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětv...

 
Plastové Euro přepravky

Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem...

 
Regálové konstrukce pro přepravky

Přepravky jsou důležitou součástí každé prodejny, dílny, ale i domácnosti. V nich se přenáší zboží a materiály, ...

 
Plastové boxy a přepravky

V naší nabídce najdete plastové přepravky v široké škále pro nejrůznější účely - skladovací regálové boxy, vychy...

 

Nabízíme plastové přepravky typu Atena i Euro přepravky, které vynikají svou odolností.

...
 
 
 
 

Hlavní nabídka

Porovnání (0)
Odběr aktualit
Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.
 
Návrháře regálů

FAMI

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním
distributorem výrobků FAMI.

                

promo

zive_firmy_2016

Internetový obchod REGAZ nabízí Euro přepravky z kvalitního plastu a lisovaného ocelového plechu. Přepravky a plastové boxy v naší nabídce odpovídají evropským standardům a jsou vhodné k přepravě a skladování mnoha druhů zboží.

Na přepravky, boxy a další zboží nabízíme při koupi většího množství zboží dopravu zdarma. Využijte této možnosti.


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop