Přepravky, bedny, boxy

Pro přehledné skladování malých dílů a drobnějšího materiálu Vám nabízíme plastové boxy, kovové přepravky, kovové boxy-bedny, plastové přepravky,  plastové bedny, ukládací boxy, skládací boxy, kónické boxy, zásobníky nebo krabičky. Všechny typy jsou stohovatelné a lze je rozlišovat pomocí barev, takže můžete mít ve skladu dokonalý přehled. Součástí našeho sortimentu jsou zkosené přepravky, podlouhlé, klasické rovné universální, kónické i skládací a ukládací přepravky nebo euro boxy. K přepravkám dodáváme bohaté příslušenství jako jsou dělící příčky, přihrádky, víka, pojistky, madla atd.

Pro ideální transport i skladování Vám nabízíme celé paletové balení přepravek včetně palety i víka dle evropských standardů.

Pokud máte zájem o potravinářské bedny (přepravky na ovoce a zeleninu, přepravky na maso či pekařské přepravky), poptávejte nebo kontaktujte nás prosím na e-mail regaz@regaz.cz.

 

Nabízíme širokou škálu plastových i kovových přepravek pro snadnou organizaci Vašeho skladu. Naše euro přepravky odpovídají standardním rozměrům a jsou vhodné pro všechna pracovní prostředí od logistických skladů a prodejen až po dílny a laboratoře. Díky pevné konstrukci jsou všechny boxy stohovatelné a mají vysokou nosnost.

 

Nabízíme širokou škálu plastových i kovových přepravek pro snadnou organizaci Vašeho skladu. Naše euro přepravky odpovídají standardním rozměrům a jsou vhodné pro všechna pracovní prostředí od logistických skladů a prodejen až po dílny a  laboratoře. Díky pevné konstrukci jsou všechny boxy stohovatelné a  mají vysokou nosnost.

Mezi nejoblíbenější produkty v této kategorii patří:

 • Zkosené boxy a plastové ukládací zásobníky

  Zkosené bedny i regálové boxy umožňují velmi přehledné skladování materiálu, protože i když jsou naskládané na sobě, lze stále manipulovat s jejich obsahem. Tyto vyklápěcí zásobníky nabízíme jak v plastovém, tak kovovém provedení a v mnoha barvách. V naší nabídce najdete také velké množství příslušenství od dělících příček různých rozměrů až po kryty a víka z různých materiálů.
 • Euro-přepravky

  Euro přepravky jsou svými rozměry velmi praktické, protože jde o standardizované rozměry, kterými se řídí spoustu výrobců nejen pro logistický průmysl. S euro přepravkami si tak můžete být jisti, že přesně padnou do konstrukce regálů, lze je efektivně uspořádat na EURO paletách atd. V naší nabídce naleznete euro přepravky mnoha rozměrů včetně příslušenstvíregálů, do kterých je můžete efektivně ukládat.
 • Přepravní ukládací bedny

  Plastové i kovové skládací bedny jsou vhodné pro přepravu těžšího, nebo objemného zboží. Plastové bedny jsou vyrobeny z materiálu, který je nejen pevný, odolný a recyklovatelný, ale je také bezpečný k přepravě balených potravin. Kovové bednyregálové jsou vyrobeny z lisovaného ocelového plechu, jsou tedy velmi pevné a mají stohovací nosnost až 600kg. Nabízíme jak klasické perforované bedny, tak bedny s plným dnem a stěnami. Pokud tedy potřebujete skladovat nebo přepravovat větší množství materiálů, nelze než doporučit právě tyto euro bedny.
 • Skládací přepravky

  Skládací přepravky jsou praktickým řešením při přepravě i skladování. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, lze je proto stohovat na sebe a mají vysokou nosnost. Když je zrovna nepoužíváte, lze je efektivně složit a ušetřit tak místo. Pokud Vám při skladování a přepravě záleží na co nejmenších rozměrech, jsou tyto bedny pro Vaše potřeby ideální.
 • Přepravky KLT

  V naší nabídce najdete také KLT přepravky od společnosti Fami, které jsou schválené Evropskou komisí. Tyto KLT bedny jsou velmi často používané v automobilovém průmyslu a odpovídají standardizovaným rozměrům. Vynikají zejména skvělým poměrem vnější a užitkové kapacity, použitím pevného materiálu a pevnými ergonomickými ručkami. Mají zesílené dno a jsou vhodné také pro dopravu na válečkových dopravnících. I k tomuto zboží nabízíme příslušenství v podobě vík a krytů.
 • Regálové multiboxy

  Multiboxy tvoří unikátní systém přepravek. Jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a jejich konstrukce se vyznačuje vysokou pevností a životností. Slouží k přehledné organizaci jakéhokoli drobného zboží. K Multiboxům nabízíme také uchopovací madla, která usnadňují manipulaci a ocelové rámy, do kterých je lze zabudovat. Tento regálový systém je velmi přehledný a vhodný nejen do dílen a výrobních hal.
 

Aktuální zprávy

Plastové přepravky pro přehledné skladování a snadnou přepravu materiálů

Plastové přepravky jsou často spojovány s potravinářským průmyslem, lze je však využívat i v mnoha jiných odvětv...

 
Plastové Euro přepravky

Plastové Euro přepravky jsou velmi často využívaným druhem přepravek a to převážně díky svým skvělým vlastnostem...

 
Regálové konstrukce pro přepravky

Přepravky jsou důležitou součástí každé prodejny, dílny, ale i domácnosti. V nich se přenáší zboží a materiály, ...

 
Plastové boxy a přepravky

V naší nabídce najdete plastové přepravky v široké škále pro nejrůznější účely - skladovací regálové boxy, vychy...

 

Nabízíme plastové přepravky typu Atena i Euro přepravky, které vynikají svou odolností.

...
 
 
 
 

Hlavní nabídka

Porovnání (0)
Odběr aktualit
Chci být informován e-mailem o slevách a novinkách.
 
Návrháře regálů

FAMI

Společnost REGAZ s.r.o. je výhradním
distributorem výrobků FAMI.

                

promo

zive_firmy_2016

Internetový obchod REGAZ nabízí Euro přepravky z kvalitního plastu a lisovaného ocelového plechu. Přepravky a plastové boxy v naší nabídce odpovídají evropským standardům a jsou vhodné k přepravě a skladování mnoha druhů zboží.

Na přepravky, boxy a další zboží nabízíme při koupi většího množství zboží dopravu zdarma. Využijte této možnosti.


 


Created by Redenge 2010, Internetový obchod Redenge e-shop